سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صفحه اصلی پیام‌رسان پارسی بلاگ پست الکترونیک درباره اوقات شرعی

88/7/16
5:41 ع

اهداف فراخوانی و اعزام بسیجیان به یگان های رزم سپاه

مهمترین اهداف جذب بسیجیان در بخش برنامه های دفاعی، ایجاد آمادگی در بسیجیان جهت بکارگیری آنان در یگان های رزم سپاه و ایجاد قابلیت توسعه یک به سه (سه برابر شدن) یگان های رزم سپاه در شرایط ضروری و نیاز به پاسخگویی سریع و به موقع و مؤثر به تهدیدات دشمنان انقلاب می باشد. در این راستا و جهت تأمین اهداف فوق، برنامه فراخوانی و اعزام بسیجیان به یگان های رزم سپاه از سال 1374 بصورت یک برنامه منظم آغاز شده است. (البته از آن نیز برنامه در برخی اوقات بصورت مقطعی انجام می شد.) که اهداف عمده آن عبارتند از :

1-   ایجاد، حفظ و تقویت قابلیت های دفاعی در بسیجیان، بویژه ایجاد قابلیت تحرک سریع و انعطاف پذیری در بسیج.

2-   مقابله با تهدیدات دفاعی، امنیتی و نظامی دشمنان انقلاب (تهدیدات سخت).

3-   تسهیل و تسریع فراخوانی و سازماندهی بسیجیان در یگان های رزم سپاه، با هدف ایجاد و تقویت آمادگی های خاص دفاع سرزمینی و دفاع از کوی و برزن در بسیجیان.

4-   آشنایی بسیجیان با یگانهای رزم سپاه، نحوه سازماندهی در یگان، نوع وظایف و مسئولیت های محوله و آشنایی و ایجاد الفت متقابل بین مسئولین یگان ها و بسیجیان.

5-   کمک به حفظ انسجام بسیجیان، خصوصاً حفظ انسجام سازماندهی قبلی بسیجیان در یگانهای رزم سپاه.

 


  

پیام رسان

+ سلام دوستان تا حالا این کلیپ رو دید تولیدی : گروه فرهنگی هنری صوت الحیدر نام : پرچم سپید موضوع : دفاع مقدس+ سخنان معظم له(حفظة الله) در مورد نسبت دادن ایشان به صاحب الزمان(عج)+ تغییر عنوان پایگاه مقاومت بسیج به تیم عملیات روانی شهید حاج عزیز الله حیدری آرام و حال به تیم عملیات روانی سردار گمنام شهید حاج رضا فرج تبریزی به دستور رئیس مرکز مطالعات شهید بهشتی و دریافت نشان افتخار بعنوان مؤثر ترین فعالیت ها که هم اکنون وظیفه مدیریت ذهنی مردم پایتخت را بر دوش دارد. (با استفاده از کلیپ های صوتی و تصویری و عملیات های متعدد فیزیکی)+ به پایان رسید این دفتر اما حکایت همچنان باقی است...+ امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.


[+]

+ مستند با این ستاره ها>کاری از پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری(حفظة الله)+ سخنرانی رهبر امّت در منطقه عملیاتی فتح‌المبین در تعطیلات نوروز 1389+ فوتوکلیپ: «تصنیفی از پرواز...» / حضور رهبر انقلاب اسلامی در کاروانهای راهیان نور+ حضور مقام معظم رهبری(مدظله العالی)در جمع فداییان اسلام در اولین سال جنگ+ بعلت زیادبودن ، می توانید تمام بیانیه های بسیج و سپاه های استانی را در این صفحه مشاهده نمایید.مشخصات مدیر وبلاگ
 
تیم روشن سازی مسائل شهید تبریزی[277]
 

تیم عملیات روانش سردار گمنام شهید حاج رضا فرج تبریزی افتخار این را دارد که نسبت مسائل روز و فتنه های دشمن ذهن مردم را باز و همه ی رازها را فاش می کند تا هیچ نقطه کوری در ذهن هیچ کس نباشد. این اقدامات می تواند از طرق مختلف انجام پذیرد بطور مثال یک عملیات فیزیکی/کلیپ(صوتی یا تصویری) مقاله متن و یا هرچیز دیگر/ ما فقط وظیفه ی روشن سازی مسائل را داریم قضاوت با خود شماست!


لوگوی وبلاگ
 

عناوین یادداشتهای وبلاگ
خبر مایه
بایگانی
 
صفحه‌های دیگر
دسته بندی موضوعی
 
لوگوی دوستان
 
دوستان
 
موسیقی


ترجمه از وردپرس به پارسی بلاگ توسط تیم پارسی بلاگ